Suspiria – polski zwiastun głośnego horroru

W sieci pojawił się polski zwiastun horroru Suspiria. Film w USA otrzymał kategorię wiekową R, czyli produkcji dla dorosłych. W polskich kinach Suspiria pojawi się 2 listopada.

Opis: Amerykańska tancerka Susie Bannon (Dakota Johnson), udaje do Berlina, aby rozpocząć naukę w tamtejszej, prestiżowej szkole baletu. Jej przyjazd zbiega się w czasie z tajemniczym zniknięciem Patricii (Chloe Grace Moretz) jednej z wychowanek akademii. Susan, czyniąca niesamowite postępy pod okiem ekscentrycznej dyrektor artystycznej szkoły – Madame Blanc (Swinton), szybko zaprzyjaźnia się z inną tancerką Sarą (Mia Goth). Kiedy w szkole dochodzi do kilku mrożących krew w żyłach incydentów, obie dziewczyny zaczynają nabierać podejrzeń, co do prawdziwej natury akademii. Wkrótce Susie pozna jej największy, mroczny sekret.

Zobacz również: Kobiety mafii 2 będą niczym Narcos! Poznajcie szczegóły filmu Patryka Vegi!

Suspiria to opatrzony kategorią wiekową R remake kultowego filmu grozy z 1977 roku, który wyreżyserował Dario Argento. W obsadzie nowej wersji znaleźli się: Dakota Johnson, Chloe Grace-Moretz, Tilda Swinton, Mia Goth, Sylvie Testud, Angela Winkler, Małgosia Bela, Lutz Ebersdorf i Jessica Harper. Muzykę skomponował Thom Yorke z Radiohead.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?