Świetna przedsprzedaż biletów na Pętlę Patryka Vegi. Film od 4 września w kinach

W najbliższy piątek czeka nas premiery Pętli Patryka Vegi. Póki co zaś odnotowano naprawdę dobry wynik w przedsprzedaży.

Prognozy na najbliższy weekend są bardzo obiecujące. Do czwartku sprzedaliśmy już 14 tysięcy biletów na Pętlę Patryka Vegi – czyli dwukrotnie więcej niż na poprzedni film reżysera w analogicznym czasie, a wynik ten cały czas rośnie – mówi cytowany przez nich Tomasz Jagiełło, prezes sieci Helios.

Zobacz również: Natalia Zastępa i Marcin Sójka w singlu promującym film Jak Zostać Gwiazdą

Pozorny zbieg okoliczności łączy losy policjanta Daniela (Antoni Królikowski) oraz dwóch braci bliźniaków z Ukrainy. Dzięki informacjom uzyskanym od Żeni i Alexa oraz ich kontaktom z lokalnym półświatkiem, młody stróż prawa szybko awansuje i zostaje oficerem Centralnego Biura Śledczego. Wkrótce pod płaszczykiem działań policyjnych przejmuje kontrolę nad znanym domem publicznym i zaczyna eliminować konkurencję sutenerów na Podkarpaciu. Z czasem zyskując coraz większe wpływy i tocząc przewrotną grę z gangsterami i własnymi przełożonymi, tworzy ekskluzywne miejsce, gdzie z gwarancją pełnej dyskrecji można uprawiać seks z dziewczynami z „górnej półki”. W rzeczywistości jednak we wszystkich pokojach zamontowane zostają ukryte kamery, a Daniel i bliźniacy zbierają kompromitujące materiały na bywalców lokalu – prominentnych polityków, duchownych i przedstawicieli show-biznesu, by ich szantażować. Wystarczy jednak chwila nieuwagi, by oficer CBŚP z łowcy zamienił się w zwierzynę, której głowy pragną zarówno polskie służby specjalne, jak i rosyjski wywiad.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: Kino Świat

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?