Świętuj IMAX DAY razem z Cinema City!

Czy chcesz doświadczyć najbardziej intensywnych doznań kinowych i poczuć się, jakbyś był w środku filmu? Przyjdź w sobotę 30 czerwca na IMAX® Day i zobacz największe hity tego roku na gigantycznym ekranie IMAX® w maksymalnie niskiej cenie! Za bilet na seans filmu Czarna Pantera, Avengers: Wojna bez granic, Deadpool 2Pandy zapłacisz tylko 18 zł, a do tego za okazaniem biletu, na hasło IMAX DAY dostaniesz duży popcorn w cenie małego. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/imax.

Uwaga! Jeśli nie zdążyłeś zobaczyć hitów IMAX®2018 roku, masz teraz ostatnią szansę! W sobotę 30 czerwca odbędzie się wielkie wydarzenie w polskim kinie – IMAX® Day. Tego dnia fantastyczne filmy w promocyjnej cenie – 18 zł plus 4 zł za okulary IMAX®. Aby wrażenie kinowe były jeszcze intensywniejsze i pełniejsze, otrzymasz duży popcorn w cenie małego za okazaniem biletu!

Dlaczego warto przyjść na IMAX® Day?

Imax day

W kinach IMAX® film jest wyświetlany na panoramicznym, krystalicznie czystym ekranie z obrazem o zwiększonej jasności, ostrości i kontraście, co zapewnia niezwykle intensywne, realistyczne doznania, a widz dosłownie czuje się, jakby znalazł się w środku akcji. Żaden szelest ani szept nie umknie twojej uwadze! Więc jeśli chcesz spędzić najbardziej niesamowity dzień w kinie, wejść w sam środek oszałamiającego świata Marvela i poczuć się superbohaterem lub przenieść się z dzieckiem do Chin i towarzyszyć pandom w powrocie do ich środowiska naturalnego, przyjdź koniecznie na IMAX® Day.

Źródło: informacja prasowa

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?