Sydney Sweeney w koprodukcji Amazonu i Blumhouse

Aktorka, którą mogliśmy zobaczyć w Euforii oraz Opowieści podręcznej poszerza swoje portfolio. Tym razem Sydney Sweeney zobaczymy w produkcji pod tytułem Nocturne.

Nadchodzący film to jeden z ośmiu projektów jakie powstaną przy współpracy Amazona i Blumhouse. Druga z wymienionych wytwórni znana jest z produkcji wielu horrorów, które pojawiały się na wielkim ekranie. Tym razem skupią się jednak na thrillerze z elementami fantastycznymi, który zagości na platformie streamingowej amerykańskiego giganta. Sydney Sweeney zagra w nim główną rolę, a towarzyszyć jej będą Madison Iseman, Jacques Colimon i Ivan Shaw. Reżyserią Nocturne zajmuje się z kolei Zu Quirke. Będzie to pierwszy pełnometrażowy film brytyjskiego twórcy.

Fot. kadr z serialu Euforia

Zobacz również: Deborah Chow reżyserką serialu o Obi-Wanie!

Nocturne to thriller z elementami nadnaturalnymi o niesamowicie uzdolnionej pianistce, która dokonuje faustowskiej wymiany, by zająć miejsce swojej siostry w prestiżowej szkole muzycznej. Jako pierwszy film z cyklu ośmiu produkcji o podobnej tematyce będzie musiał przetrzeć szlak dla swoich następców. Na razie nie wiadomo nic więcej o projekcie, lecz możliwe, że będą to tytuły tworzone na podobnych zasadach jak American Horror Story. By być pewnym, musimy jednak czekać na kolejne informacje od samych twórców. Nie znamy na razie również daty premiery.

Źródło: collider.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Opowieść podręcznej

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?