Sylvester Stallone wystąpi w filmie o zaginionym superbohaterze!

Sylvester Stallone, który miał okazję wcielić się m.in. w Stakara Ogorda w Strażnikach Galaktyki Vol. 2, wyprodukuje i wystąpi w filmie o superbohaterze.

Wytwórnia MGM przygotowuje dramat zatytułowany Samaritan na podstawie skryptu Bragiego F. Schuty (Escape Room). Sylvester Stallone wystąpi w filmie i wyprodukuje go pod szyldem swojego studia Balboa Productions. Nie znamy jeszcze nazwiska reżysera ani daty premiery produkcji.

Warto wspomnieć, że Samaritan jest fikcyjną postacią z serii komiksowej Astro City Kurta Busieka. Przy czym, zarówno komiks, jak i film nie łączy ze sobą nic poza tytułem. Powstający obraz ma „skupiać się na chłopcu, który dowiaduje się o tym, że zaginiony przed 20 laty superbohater może być wciąż żywy”. Najprawdopodobniej Sylvester Stallone wcieli się w zaginionego. Według portalu Deadline, Samaritan to „mroczne, świeże podejście do gatunku filmu o superbohaterach”.

Zobacz również: Szef Marvel Studios rozwiał wątpliwości wokół kategorii wiekowej filmu o Czarnej Wdowie

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?