Szef Marvel Studios rozwiał wątpliwości wokół kategorii wiekowej filmu o Czarnej Wdowie

Kevin Feige, szef Marvel Studios, ujawnił z jaką kategorią wiekową wejdzie do kin planowany film o Czarnej Wdowie.

Na początku roku pojawiły się plotki, iż solowy film o członkini Avengers może zostać pierwszym kinowym obrazem należącym do MCU, który otrzyma amerykańską kategorię wiekową R, oznaczającą film dla dorosłych. Kevin Feige zdementował te pogłoski, a produkcja ze Scarlett Johansson będzie oznaczona tradycyjnie jako PG-13.

Nigdy nie miał być takim filmem. Ktoś napisze: „Słyszałem, że będzie kategoria R”, a potem wszyscy to powtarzają. – powiedział Kevin Feige portalowi Comicbook.com

Zobacz również: Avengers 4 –  trwa casting na dublerkę pośladków Scarlett Johansson

Scarlett Johannson Czarna Wdowa

fot. Marvel

Produkcja solowego filmu o Nataszy Romanoff ma rozpocząć się latem 2019 roku. W roli głównej wystąpi Scarlett Johansson, za reżyserię odpowiadać ma Cate Shortland, a scenariusz przygotuje Jac Schaeffer. Akcja superprodukcji ma rozgrywać się przed pierwszą częścią Avengers. Według zapowiedzi szefa Marvel Studios, datę premiery drugiej produkcji MCU z superbohaterką w roli głównej oraz kilku innych projektów poznamy dopiero po wejściu do kin Spider-Man: Daleko od domu.

Zobacz również: Ankieta: Oscary 2019 –  wybierzmy zwycięzców!

Postać Czarnej Wdowy w najbliższym czasie pojawi się w filmie Avengers: Koniec gry, który zadebiutuje 25 kwietnia 2019 roku.

Najlepsze efekty specjalne:

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Źródło: comicbook.com / ilustracja wprowadzenia: Marvel 

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?