Advertisement

Szybcy i wściekli 9 – Vin Diesel zapowiada nadejście zwiastuna!

Powoli możemy się szykować na powrót jednej z najdłuższych filmowych „tasiemców” w Hollywood.

Sam Vin Diesel, czyli Dominic Toretto, zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie wraz z informacją, że promocja Szybcy i wściekli 9 rozpocznie się już w przyszłym miesiącu.

Zobacz również: Szybcy i Wściekli – wszystkie części są już dostępne w 4K

Opis poprzedniej części: Teraz Dom i Letty spędzają razem miesiąc miodowy, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszta ekipy została oficjalnie uniewinniona i wszyscy jej członkowie zaczęli prowadzić z pozoru normalne życie. Jednak tajemnicza kobieta ponownie wciąga Doma do przestępczego świata, od którego nie zdoła już uciec. Będzie musiał zdradzić swoich najbliższych, którzy będą wystawieni na najcięższą, jak dotąd, próbę.

Ostatnio ukazał się spin-off serii – Hobbs i Shaw. W obsadzie widowiska znajdują się Jason Statham, Dwayne Johnson, Vanessa Kirby, Eiza González, Idris Elba i Helen Mirren. Za reżyserię odpowiada David Leitch (John Wick, Atomic Blonde, Deadpool 2), a scenariusz sporządził Chris Morgan, piszący serię od Tokio Drift. Film miał swoją premierę w polskich kinach od 2 sierpnia 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?