Taika Waititi narysowany jako Boba Fett!

Od niedawna dowiedzieliśmy się o konkretnych planach powstania samodzielnego filmu o najsłynniejszym łowcy nagród w galaktyce. Boba Fett ma powstać dzięki kooperacji Jamesa Mangolda na stanowisku reżysera oraz Simona Kinberga, który popracuje nad scenariuszem. Co zaś tyczy się poszukiwań tytułowej roli, po stworzeniu backstory Fetta w prequelowej trylogii (klon/syn Jango Fetta) wybór zostaje nieco zawężony.

Jako że w taki wypadku szuka się aktora o pochodzeniu maoryjskim, jednym z potencjalnych kandydatów (przynajmniej na razie tylko dla fanów) staje się reżyser Co robimy w ukryciu i Thor: Ragnarok, Taika Waititi. Z tej okazji komiksowy rysownik Phil Noto naszkicował coś specjalnego. Oto, jak mniej więcej Waititi wyglądałby jako łowca nagród Boba Fett:

Jak Wam się podoba? Uważacie, że nadawałby się do tej roli?

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Matt Baron/REX/Shutterstock

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?