Advertisementpixel

Taika Waititi rozpoczyna produkcję nowego filmu – Jojo Rabbit

Taika Waititi, Nowozelandczyk, który rozkochał w sobie widzów w 2014 roku reżyserując Co robimy w ukryciu, a następnie osiągnął ogromny sukces w 2017 roku tworząc Thor: Ragnarok rusza z nowym projektem! Tym razem, prezentuje on antywojenną satyrę w filmie Jojo Rabbit.

Jojo Rabbit to historia młodego chłopca żyjącego w Niemczech podczas II Wojny Światowej. Mieszka on z samotnie wychowującą go matką. Zafascynowany reżimem oraz próbujący odnaleźć się w otaczającym świecie 10-latek zaprzyjaźnia się z wymyślonym przyjacielem, Adolfem Hitlerem (którego zagra Taika Waititi).

Reżyser, zapytany o swojej odczucia względem nowej produkcji mówi:

Jestem zachwycony z rozpoczęcia zdjęć do mojej antywojennej satyry. Zebraliśmy niesamowitą ekipę i nie mógłbym być bardziej podekscytowany tym, że w końcu wyśmieję Nazistów i ich przekonania. Ten film zdenerwuje wielu rasistów, a to właśnie bardzo mnie cieszy.

Fot. Etonline/Marvel Studios

Zobacz również: Zdjęcia do Top Gun 2 rozpoczęte!

Do obsady dołączyli już Scarlett Johansson (Avengers: Wojna bez granic), Sam Rockwell (Trzy billoardy za Ebbing, Missouri), Rebel Wilson (Pitch Perfect) i Thomasin McKenzie (Leave No Trace). W rolę Jojo wcieli się Roman Griffin Davis. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w czwartek w okolicach Pragi w Czechach.

Źródło: screendaily / Ilustracja wprowadzenia: entertainment-factor.blogspot

Entuzjastka ostrych brzmień i literatury beat generation. Bez wątpienia po tysiąckroć może oglądać brutalnie fantazyjnego Michaela Hanekego, ale w wolnych chwilach i tak nie odmówi sobie filmowego guilty pleasure z Greggiem Arakim. To, co w kinie dziwne, mroczne i pływające we krwi pociąga ją najbardziej. Z niecierpliwością czeka na dzień, w którym jej życie zamieni się w sceny z La grande bellezza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?