Taika Waititi wyreżyseruje tajny film dla Fox Searchlight przed Thorem 4

Nowozelandzki reżyser Taika Waititi ma jeszcze jedną kartę w rękawie zanim powróci do świata Boga Piorunów.

Produkcja tajemniczego filmu rozpocznie się jesienią, gdy Garrett Basch będzie produkował dla Fox Searchlight, a Jonathan Cavendish i Andy Serkis – pod szyldem Imaginarium. Taika Waititi zajmie się pisaniem scenariusza i reżyserią filmu. Fabuła i szczegóły są jeszcze nieznane.
Nowy projekt przygotowywany w Fox Searchlight dobrze wróży nadchodzącemu filmowi Jojo Rabbit, który też reżyseruje Waititi i pojawi się w kinach w październiku tego roku.

Zobacz również: Venom 2 – Michelle Williams powróci do obsady!

Jojo Rabbit

Fot. materiały prasowe

Waititi rozpocznie zdjęcia do nadchodzącego filmu Thor: Love and Thunder na początku 2020 roku. Produkcja tego filmu będzie miała miejsce w Australii, podobnie jak Thor:Ragnarok. Natalie Portman powróci jako Jane Foster i oczekuje się, że wcieli się w płaszcz Mighty Thor. Chris Hemsworth i Tessa Thompson powrócą również odpowiednio jako Thor i Walkiria. Premiera filmu planowana jest na 5 listopada 2021 r.

Źródło: comingsoon.net/Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Oglądam sobie filmy, słucham muzyki i robię rzeczy. Nie, nie mam ulubionego gatunku, ani filmu bo tak się nie da. Coś tam sobie pisze, bo lubię, bo czemu nie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?