Advertisement

Tajna Inwazja – serial na podstawie słynnego komiksu będzie kluczowy dla Kapitan Marvel 2?

O potencjalnym powstaniu serialu bazującego na tym bardzo dobrze znanym fanom komiksie mówiono już w ubiegłym miesiącu.

Tajna Inwazja opowiada o konflikcie związanym z inwazją Skrulli, rasą przez lata infiltrującą Ziemię, by w pewnym momencie zacząć podszywać się pod herosów, chcąc w ten sposób ich zwyciężyć. Nowe doniesienia wskazują, jakoby na podstawie tej historii powstał serial, który stałby się wręcz wprowadzeniem do Kapitan Marvel 2, czyli filmu reprezentującego już 5. fazę MCU.

tajna inwazja

fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Najlepsze filmy przygodowe 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Jeżeli to prawda, już do końca potwierdzi się, że serialowe produkcje tak mocno uzależnią od siebie Marvel Cinematic Universe, iż śledzenie ich stanie się nieodzowne, by w ogóle wiedzieć, o co chodzi. Sama zaś Tajna Inwazji w wersji serialowej zapewne zostanie mocno zmieniona. W końcu dzięki odmiennemu przedstaiweniu w Kapitan Marvel Skrulle nie są póki co zagrożeniem, a potencjalnym sojusznikiem na przyszłość. Chyba, że kolejne rzeczy ulegną znaczącym zmianom.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?