Taron Egerton potwierdza, że nie zagra w Kingsman 3

Grany przez Tarona Egertona Eggsy był bohaterem obu poprzednich odsłon Kingsman. Teraz jednak wychodzi na to, że tej postaci zabraknie w części trzeciej.

Podczas wywiadu udzielonego Yahoo Movies Egerton przyznał, że nie wystąpi w Kingsman 3:

To wcale nie znaczy, że już nigdy nie zagram w tej serii. Kilka dni temu spotkałem się z Matthew [Vaughnem]. Nie wycofaliśmy się zupełnie z interesu, ale następna podróż do tego świata odbędzie się beze mnie – powiedział aktor.

Kingsman

kadr z filmu Kingsman: Złoty krąg

Zobacz również: Robin Hood: Początek – legendarny banita i Mały John rozprawiają o swoich planach w nowym fragmencie filmu!

Bohaterami Kingsman byli dotąd Harry „Galahad” Hart (Colin Firth) i Gary „Eggsy” Unwin (Taron Egerton) – para zaprzyjaźnionych szpiegów pracujących dla tytułowej agencji wywiadowczej. Ich perypetie zarobiły do tej pory na całym świecie ponad 800 milionów dolarów.

Vaughn zdradził, że planuje prequel, spin-off oraz serial telewizyjny osadzający się świecie Kingsmanów.

Źródło: Heroic Hollywood / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?