Tenet Christophera Nolana przesunięty na nieokreślony termin

Fani Christophera Nolana muszą uzbroić się w cierpliwość. Premiera Tenet została ponownie przesunięta, tym razem na nieokreślony termin.

Tenet miał być pierwszym blockbusterem, który pojawi się w kinach po ich ponownym otwarciu. Wygląda na to, że reżyser nie dopiął jednak swego i jego film podzieli los wielu innych premier. Warner Bros. wykreśliło produkcję ze swojego kalendarza i nie wyznaczyło nowej daty pojawienia się w kinach. Jest to dużym szokiem nie tylko dla fanów, ale także kin, które wiązały z filmem wielkie nadzieje. To właśnie Tenet miał być siłą napędową dla otwartych ponownie multipleksów. Na razie nie wiadomo kiedy możemy się spodziewać rzeczywistej premiery. Studio zapewnia jednak, że niedługo poda nową datę, która na pewno będzie zawierała się jeszcze w 2020 roku.

Zobacz również: Hawkeye – Hailee Steinfeld jednak nie będzie Kate Bishop?

Tenet będzie thrillerem science fiction z motywami manipulacji czasem. Bohaterowie mają zaangażować się w misję, która może powstrzymać wybuch III wojny światowej. Wśród obsady znajdują się Robert Pattinson, John David Washington, Kenneth Branagh i Elizabeth Debicki. Christopher Nolan odpowiada zarówno za reżyserię jak i scenariusz filmu.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?