Advertisement

Terminator 6 – główne bohaterki na pierwszym zdjęciu z planu!

Trzy główne bohaterki: Dani Ramos, Grace i Sara Connor jako niebezpieczne kobiety na zdjęciu z planu produkcji Terminator 6. Jest to oczywiście jeszcze roboczy tytuł.

Jak donosi portal comingsoon, główną postacią w najnowszej części filmu Terminator ma być Grace, która na zdjęciu znajduje się pomiędzy Dani i Sarą. Wciela się w nią Mackenzie Davis. W rolach dwóch wyżej wymienionych bohaterek zobaczymy Natalię Reyes i Lindę Hamilton. W obsadzie znajdują się także Arnold Schwarzenegger, Diego Boneta oraz Gabriel Luna. Ten ostatni jest nowym terminatorem. Nieznana jest jeszcze fabuła, choć wiadomo, że produkcja ma być kontynuacją dwóch pierwszych części.

terminator 2019 bohaterki foto

Fot: Paramount Pictures

Zobacz również: Gabriel Luna przygotowany do roli Terminatora!

James Cameron, mimo iż odzyskał prawa do swojej ukochanej marki i jest producentem wykonawczym filmu. Nie zasiądzie na stołku reżyserskim, bo w tym czasie będzie zajęty nowymi częściami Avatara. To miejsce przypadło reżyserowi Deadpoola, Timowi Millerowi. Miał on już okazję pracować z Cameronem w 1991 roku przy produkcji Terminator: Dzień sądu. Obaj Panowie stworzyli odpowiedni zespół scenarzystów, planujących prawdopodobnie trylogię, która będzie zupełnie odrębną historią. W jego skład wchodzą: David Goyer (Blade, Mroczne miasto, Batman Nolana), Charles Eglee (Cień Anioła, Dexter), Josh Friedman (Terminator: Kroniki Sary Connor, Wojna światów) oraz Justin Rhodes.

Premiera filmu w przyszłym roku, 22 listopada.

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?