Terminator: Mroczne przeznaczenie – Linda Hamilton opowiada, co ją skłoniło do powrotu. Nowe zdjęcia

Sarah Connor to jedna z najbardziej ikonicznych kobiecych postaci w Hollywood. Niedziwne zatem, że jej powrót wywołał wiele dyskusji.

Odgrywająca ją Linda Hamilton przyznała, że nie od razu przyjęła propozycję od Jamesa Camerona, długo zastanawiając się nad kwestią powrotu. Ostatecznie miała wygrać ciekawość związana z tym, jak bardzo na Sarę Connor wpłynął upływ czasu. Chciała sprawdzić się w roli, która ukształtowała się już nieco inaczej.

Poniżej kolejne zdjęcia przedstawiające bohaterkę:

Zobacz również: Terminator: Mroczne przeznaczenie – Linda Hamilton na nowym zdjęciu

Terminator: Mroczne Przeznaczenie na ekranie ponownie ujrzymy Arnolda Schwarzeneggera i Lindę Hamilton, a poza tym w obsadzie znajdują się Mackenzie Davis, Gabriel Luna, Natalia Reyes i Diego Boneta. Cameron i Miller wyznaczyli odpowiedni zespół scenarzystów, którzy mają być odpowiedzialni za kształt nowej trylogii. W jego skład wchodzą: David Goyer (BladeMroczne miastoBatman Nolana), Charles Eglee (Cień Anioła, Dexter), Josh Friedman (Terminator: Kroniki Sary ConnorWojna światów) oraz Justin Rhodes. Premiera filmu jest zaplanowana na 8 listopada 2019 roku.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Terminator 2

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pepeppw pisze:

Z Markiem Hamillem mogą grać bliźniaków:)

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?