AdvertisementTerminator: Mroczne przeznaczenie – oto plakaty z dawnymi i nowymi bohaterami

Do premiery nowego filmu twórcy Deadpoola jeszcze niespełna dwa miesiące. Tymczasem pojawiły się nowe materiały promujące produkcję.

Możemy zobaczyć bohaterów (i antagonistę) Terminator: Mroczne przeznaczenie na ich własnych plakatach. Zarówno wschodzące gwiazdy serii, jak i weteranów.

Zobacz również: See – Jason Momoa w zwiastunie serialu od Apple TV+

Najnowsza odsłona Terminatora to powrót do korzeni marki. Mroczne przeznaczenie rozpoczyna się po wydarzeniach z dwójki, ignorując filmy Bunt maszynOcalenie i Genisys. Można więc powiedzieć, że to częściowy reboot serii. Twórcy postanowili zachować najbardziej lubiane części i zacząć rozwijać cykl od nowa.

Na ekranie ponownie zobaczymy Lindę Hamilton oraz Arnolda Schwarzeneggera. Bohaterowie grani przez tę dwójkę znów połączą siły by bronić ważną osobę przed terminatorem wysłanym z przyszłości. Tym razem nie będzie to jednak John Connor, lecz młoda dziewczyna, która z jakiegoś powodu pojawiła się na celowniku morderczych maszyn. Sarze i terminatorowi granemu przez Schwarzeneggera pomoże także niespodziewany sojusznik. Będzie nim Grace, która okazuje się zmodyfikowanym człowiekiem. W tę rolę wcieli się Mackenzie Davis.

Za reżyserię nowego Terminatora odpowiada Tim Miller. Twórca ten jest autorem sukcesu pierwszego Deadpoola. Na swoim koncie ma również antologię Netflixa Miłość, śmierć i roboty. Scenariusz napisali z kolei Justin Rhodes, Billy Ray i David S. Goyer. Premiera nowego filmu przewidziana jest na 8 listopada.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: Paramount Pictures

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?