Terminator: Mroczne przeznaczenie – powrót Johna Connora potwierdzony! | SDCC 2019

Z pewnością wielu z nas po obejrzeniu po raz pierwszy trailera tej nowej wersji kultowego hitu zastanawiało się, gdzie Sarah Connor zgubiła swojego syna. Wygląda na to, że poznamy odpowiedź na to pytanie.

W trakcie panelu poświęconego nadchodzącemu filmowi Terminator: Mroczne przeznaczenie dowiedzieliśmy się od twórców kilku rzeczy. Przede wszystkim potwierdzono powrót Johna Connora. W jego roli wystąpi Edward Furlong, który wcielił się w tę postać w kultowej drugiej części serii. Co więcej, Tim Miller przyznał, że produkcja będzie miała kategorię R, jako że biorąc pod uwagę dwie pierwsze części Terminatora inne rozwiązanie byłoby niewłaściwe.

Na panelu zostają ukazane też kolejne sceny z filmu. Po pierwsze, wydłużona wersja tego, co widzieliśmy w pierwszym trailerze – czyli pościg nowego Terminatora (Luna) za kobietami, przerwany przez jednoosobową kawalerię w postaci Sary Connor. Poza tym, spotkanie po latach postaci Lindy Hamilton z Arnoldem Schwarzeneggerem. Poniżej zaś drobne zakulisowe wideo z Comic Conu:

Zobacz również: Terminator: Mroczne przeznaczenie – Linda Hamilton opowiada, co ją skłoniło do powrotu. Nowe zdjęcia

Terminator: Mroczne Przeznaczenie na ekranie ponownie ujrzymy Arnolda Schwarzeneggera i Lindę Hamilton, a poza tym w obsadzie znajdują się Mackenzie Davis, Gabriel Luna, Natalia Reyes i Diego Boneta. Cameron i Miller wyznaczyli odpowiedni zespół scenarzystów, którzy mają być odpowiedzialni za kształt nowej trylogii. W jego skład wchodzą: David Goyer (BladeMroczne miastoBatman Nolana), Charles Eglee (Cień Anioła, Dexter), Josh Friedman (Terminator: Kroniki Sary ConnorWojna światów) oraz Justin Rhodes. Premiera filmu jest zaplanowana na 8 listopada 2019 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?