Advertisement
banner

Tessa Thompson ujawniła los Walkirii po Avengers: Wojna bez granic

Tessa Thompson, która w filmie Thor: Ragnarok wcieliła się w Walkirię, wspomniała za pośrednictwem swojego profilu twitterowego o losie swojej postaci po Avengers: Wojna bez granic.

Wraz z zakończeniem filmu Thor: Ragnarok i rozpoczeciu Wojny bez granic mogliśmy ujrzeć los Asgardczyków, którym udało się ujść z życiem po działaniach Heli. Niestety wielu z nich zginęło z ręki Thanosa, a wśród postaci z najbliższego otoczenia Thora zabrakło m.in. Walkirii oraz Korga. Wielu fanów zaczęło się zastanawiać, co wydarzyło się z postacią graną przez Tessę Thompson, także po użyciu przez Tytana Kamieni Nieskończoności. Aktorka potwierdziła jednak, za pośrednictwem Twittera, że Walkiria „żyje i rozwija się”.

Warto przypomnieć, że wśród bohaterów, którzy przeżyli wydarzenia z Avengers: Wojna bez granic są m.in.: Iron Man, War Machine, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Czarna wdowa, Hawkeye, Ant-Man, Kapitan Marvel, Rocket i Nebula. Dalsze losy ulubionych postaci z pewnością poznamy w Avengers 4.

Zobacz również: Zidentyfikowano tajemniczy przedmiot na planie Avengers 4?

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU czwarta odsłona sagi Avengers naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać.

Za Avengers 4 odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic, czyli reżyserzy Joe i Anthony Russo oraz scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely. Data polskiej premiery opartej na komiksach Marvela superprodukcji jest zapowiedziana na 25 kwietnia 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kalhenmorhen pisze:

Nie zginęła większość Asgardczyków, tylko zgodnie z zrytą ideologią zostawiał przy życiu połowę populacji danego miejsca. Zatem jeśli kogoś nie było w scenie z Infinity War, to znaczyło, że miał 50% szans na przeżycie.

Dzida pisze:

Zginęła większość ponieważ na statku na którym był Loki i Thor w jednej z pierwszych scen filmu byli wszyscy Asgardczycy którzy przeżyli wydarzenia z filmu Thor: Ragnarok. W scenie o której wspomniałem widzimy zniszczony statek i zdziesiatkowaną załogę. Raczej nie mieli szans przeżycia nagłego ataku Thanosa :/

Nov pisze:

Statki były dwa

Artur pisze:

Bzdura, w scenie po napisach końcowych wyraźnie widać jeden statek do którego podlatuje niszczyciel Thanosa. Mieli tylko jeden statek skradziony z planety Sakaar, skąd niby wziął się drugi?

Loki pisze:

Yyy, drugi statek, to statek Grandmastera, którym Loki dołączył do Thora, po tym jak Surtur zniszczył Asgard…

Kamil pisze:

Bzdury piszesz Spiderman i części strażników galaktyki zgineli na innej planecie więc została uśmiercona połowa całego wszechświata

Kamil pisze:

Kalhenmorhen jak zauważyłeś Spiderman zginął na innej planecie tak samo cześć załogi strażników galaktyki więc bzdury piszesz
Hahaha

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?