Advertisement

Thanos na nowej spoilerowej grafice z Wojny bez granic

Mało który aktor tak mocno zasłużył się dla gatunku superhero, jak Josh Brolin – i to w tak krótkim czasie. W przeciągu zaledwie miesiąca mogliśmy go zobaczyć w dwóch charyzmatycznych kreacjach. Od niedawna widzieliśmy jego interpretację Cable’a w Deadpoolu 2. Jednak to, co zrobił jako Thanos w trzeciej części Avengers, jest doprawdy niesamowite. Zarówno krytycy, jak i widzowie wychwalają pod niebiosa jego świetnie napisanego i zagranego niejednoznacznego superłotra. Są nawet głosy, że żaden film tego typu nie był w tej materii lepszy.

Poniżej możecie obejrzeć grafikę, na której Thanos dzierży wszystkie Kamienie Nieskończoności, a tuż przy nich stoją ci członkowie Avengers i Strażników Galaktyki, którzy nie dotrwali do końca Wojny bez granic (oczywiście uwaga na SPOILERY):

Avengers: Wojna bez granic w obsadzie znaleźli się: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Paul Bettany, Elizabeth Olson, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle, Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland i Josh Brolin.

Avengers: Wojna bez granic wyreżyserowali Anthony i Joe Russo, a scenariusz stworzyli Christopher Markus i Stephen McFeely. Film w kinach zadebiutował 25 kwietnia.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?