Thanos vs. Captain Marvel na nowej fanowskiej grafice Avengers 4!

Pierwsze wycieki grafik z czwartej części Avengers wywołały lawinę kolejnych próbek zbliżenia się przez fanów do oficjalnych materiałów promujących przyszłoroczny hit. Pora na kolejną z nich.

Grafik koncepcyjny o pseudonimie BossLogic znowu tworzy bardzo ciekawy koncept. Captain Marvel stoi tam przed Szalonym Tytanem w pełnym rynsztunku. Pole bitwy zdobi porzucony oręż innych członków Avengers. Widać m.in. tarczę Kapitana Ameryki, nową broń Thora czy działo gatlingowe Rhodeya.

Zobacz również: Nick Fury cyfrowo odmłodzony w całym Captain Marvel!

Opis: Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy czwarta odsłona sagi Avengers naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać.

Przypomnijmy, że za Avengers 4 odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic. Data premiery jest zapowiedziana na 3 maja 2019 roku.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?