Advertisement

The Asset – Michael Keaton i Samuel L. Jackson zagrają razem w nowym thrillerze

The Asset to kolejny po American Assassin thriller, w którym pojawi się Michael Keaton. W produkcji wytwórni Millennium pojawi się również Samuel L. Jackson oraz Maggie Q.

Film przedstawi losy Rembrandta granego przez Keatona oraz Anny portretowanej przez Maggie Q. Dwójka bohaterów to najwyższej klasy zabójcy, którzy konkurują ze sobą w świecie kosztownych kontraktów. Oboje łączy również tajemnicza przeszłość związana z wydarzeniami w Wietnamie. W The Asset pojawi się także Moody (Samuel L. Jackson), mentor głównej bohaterki. Jego podejrzana śmierć zmusi Rembrandta i Annę do współpracy i odkrycia kto za nią stoi. Aby tego dokonać wyruszą w podróż, która obejmie między innymi Londyn, Bukareszt i wspomniane, azjatyckie państwo.

Fot. kadr z filmu Bodyguard Zawodowiec

Zobacz również: Reprisal – zwiastun serialu o kobiecie szukającej zemsty

Zdjęcia do filmu rozpoczną się w styczniu i będą miały miejsce w kilku państwach. Za scenariusz odpowie Richard Wenk, który doświadczenie zdobywał przy wielu thrillerach. To właśnie on pracował nad Bez litości, Niezniszczalnymi i Mechanikiem. Do reżyserii wybrano za to Martina Campbella, czyli twórcę Casino Royale oraz GoldenEye. Z drugiej strony odpowiada on jednak również za niesławny Green Lantern. Nie wiadomo na razie kiedy The Asset pojawi się w kinach.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu American Assassin

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?