The Batman – co zobaczymy w filmie? Scenariusz skupi się na traumie Batmana!

Do premiery nowego filmu prezentującego kolejne wcielenie Mrocznego Rycerza jeszcze nieco czasu, nie ma zatem zbyt wiele konkretnych informacji o obrazie.

Co nieco od siebie powiedział Mattson Tomlin, jeden ze scenarzystów projektów. Twierdzi, że Matt Reeves wzorem swoich poprzednich filmów takich jak Pozwól mi wejść, Cloverfield czy Planeta małp skupiać się będzie nie tyle na akcji, co na postaciach. Reżyser ma skupić się na traumie, jaką przeżywa Batman, a to co robi, jest reakcją nań. Produkcja ma wyeksponować esencję kultowego superbohatera.

batman

Twitter

Zobacz również: World War Z 2 – czy produkcja kiedyś powstanie? Jedna z gwiazd pierwszej części komentuje

The Batman zobaczymy między innymi Zoe Kravitz w roli Catwoman, Jeffrey Wrighta jako komisarza Gordona oraz Johna Turturro jako Carmina Falcone. Na ekranie pojawi się również Colin Farrell w roli Pingwina. W tytułowego bohatera wciela się za to Robert Pattinson. Dla brytyjskiego aktora jest to ukoronowanie drogi jakiej przeszedł po oderwaniu się od serii Zmierzch. Od tamtej pory zagrał on w filmach, które wymagały od niego bardzo różnorodnego podejścia, a ostatnio triumfy święcił ubiegłoroczny horror z jego udziałem – The Lighthouse.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?