The Batman – kolejna porcja zdjęć w gotyckiej katedrze!

Od pewnego już czasu trwają zdjęcia do filmu Matta Reevesa. W tej chwili mają one miejsce w Londynie.

Okazuje się jednak, że prace nad The Batman mają się także przenieść do Glasgow. Przede wszystkim chodzi o pewną okazałą katedrę. Cóż, być może czekają nas bardzo klimatyczne, odchodzące od Nolanowskiego hiperrealizmu sceny, jakich w filmach o Mrocznym Rycerzu nie widzieliśmy od… Burtona?

OTHER: Glasgow Cathedral – location for ‘The Batman’ filming this week from r/DC_Cinematic

Zobacz również: Najlepsze filmy przygodowe 2019 roku! Ranking aktualizowany!

W filmie zobaczymy między innymi Zoe Kravitz w roli Catwoman, Jeffrey Wrighta jako komisarza Gordona oraz Johna Turturro jako Carmina Falcone. Na ekranie pojawi się również Colin Farrell w roli Pingwina. W tytułowego bohatera wciela się za to Robert Pattinson. Dla brytyjskiego aktora jest to ukoronowanie drogi jakiej przeszedł po oderwaniu się od serii Zmierzch. Od tamtej pory zagrał on w filmach, które wymagały od niego bardzo różnorodnego podejścia, a ostatnio triumfy święci horror z jego udziałem – The Lighthouse.

Premiera odbędzie się 25 czerwca 2021 roku.

Źródło: comicbook.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?