Advertisement

The Batman – Mroczny Rycerz szykujący się na Deathstroke’a na nowym fanowskim plakacie!

Status w sprawie The Batman Matta Reevesa nadal pozostaje niejasna i większość potencjalnych wieści pozostaje w sferze spekulacji. Na pewno najbardziej oczekiwanym potencjalnym przeciwnikiem jest Deathstroke.

Superzłoczyńca, który swój debiut na wielkim ekranie miał przy napisach końcowych do Ligi Sprawiedliwości, był zaplanowany na złoczyńcę jeszcze w okresie, gdy obrońcą Gotham nadal był Ben Affleck. Teraz jednak ciężko powiedzieć, na ile będzie to wiążące. Póki co możemy oglądać poniższy fanowski plakat, na którym Batman przygotowuje się do pojedynku z jednym ze swoich najpotężniejszych przeciwników:

Zobacz również: Wonder Woman 1984 – nowy plakat produkcji!

Najnowszymi plotkami w sprawie produkcji Reevesa jest domniemany występ Pingwina. Być może Deathstroke również ruszy na łowy jako dodatkowy, bardziej niejednoznaczny przeciwnik?

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?