The Batman – nowe grafiki promujące film

Już wkrótce druga część DC FanDome, która przedstawiać będzie zbliżające się propozycje związane z tym uniwersum.

Z tej okazji udostępniono grafiki promujące The Batman. Jak pamiętamy, trailer produkcji Matta Reevesa pojawił się w wielkim finale pierwszej części eventu, robiąc zdecydowanie największą  furorę. Być może wkrótce pojawią się dodatkowe materiały na osłodę przerwanych zdjęć z powodu wykrytego koronawirusa wśród obsady.

Zobacz również: The Batman – zdjęcia wstrzymane, Robert Pattinson z koronawirusem

Historia w The Batman ma być przedstawiona w okolicach drugiego roku panowania Mrocznego Rycerza w Gotham – a więc to nie żadnej origin story. Większość postaci jeszcze nie określiła się w pełni, co oznacza, że nie mamy jeszcze ukształtowanej Catwoman, a Riddler stawia pierwsze kroki. Mamy także do czynienia z innym uniwersum od tego, w którym dzieje się choćby Snyder Cut. Sam obrońca skorumpowanego miasta jeszcze uczy się nowej roli i nie zawsze wszystko mu się udaje. Nawet nie wszyscy mieszkańcy miasta wierzą w samo jego istnienie. Wygląda na to, że Matt Reeves faktycznie znalazł złoty środek, jeżeli chodzi o nową opowieść o Batmanie.

Premiera filmu ma odbyć się w 1 października 2021 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?