The Batman – Peter Sarsgaard dołącza do obsady!

Obsada filmu Matta Reevesa w dalszym ciągu się powiększa. Tym razem dołącza do niej aktor, który miał już do czynienia z filmowymi adaptacjami DC.

W The Batman zobaczymy zatem także Petera Sarsgaarda. Aktor zagrał już złoczyńcę w Green Lantern, jednej z najbardziej nieudanych produkcji z tego uniwersum, jakie kiedykolwiek były związane z Warner Bros. Póki co jeszcze wiemy, w kogo się wcieli. Padają przypuszczenia, że być może będzie to nowy Harvey Two-Face.

the batman

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: Najlepsze filmy przygodowe 2019 roku! Ranking aktualizowany!

W filmie zobaczymy między innymi Zoe Kravitz w roli Catwoman, Jeffrey Wrighta jako komisarza Gordona oraz Johna Turturro jako Carmina Falcone. Na ekranie pojawi się również Colin Farrell w roli Pingwina. W tytułowego bohatera wciela się za to Robert Pattinson. Dla brytyjskiego aktora jest to ukoronowanie drogi jakiej przeszedł po oderwaniu się od serii Zmierzch. Od tamtej pory zagrał on w filmach, które wymagały od niego bardzo różnorodnego podejścia, a ostatnio triumfy święci horror z jego udziałem – The Lighthouse.

Premiera odbędzie się 25 czerwca 2021 roku.

Źródło: Deadline / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?