The Batman – pierwsze spojrzenie na Roberta Pattinsona w roli Mrocznego Rycerza!

Powolutku pojawiają się pierwsze zdjęcia z planu nowej wersji historii o legendarnym obrońcy Gotham. Nic jednak nie było dotąd tak ciekawe, jak poniższy materiał.

Matt Reeves, reżyser The Batman, zdecydował się wyprzedzić wszelkie niemal nieuniknione przecieki z planu i zamieścił na Twitterze niespełna minutowy materiał zawierający pierwsze posjrzenie na Pattinsona jako Mrocznego Rycerza. Efekty? Można je określić jako połączenie klimatów netfliksowego Daredevila z serią gier wideo spod znaku Batman: Arkham. Innymi słowy, wygląda niesamowicie! Nic, tylko czekać na kolejne materiały.

Zobacz również: Najlepsze filmy przygodowe 2019 roku! Ranking aktualizowany!

W filmie zobaczymy między innymi Zoe Kravitz w roli Catwoman, Jeffrey Wrighta jako komisarza Gordona oraz Johna Turturro jako Carmina Falcone. Na ekranie pojawi się również Colin Farrell w roli Pingwina. W tytułowego bohatera wciela się za to Robert Pattinson. Dla brytyjskiego aktora jest to ukoronowanie drogi jakiej przeszedł po oderwaniu się od serii Zmierzch. Od tamtej pory zagrał on w filmach, które wymagały od niego bardzo różnorodnego podejścia, a ostatnio triumfy święci horror z jego udziałem – The Lighthouse.

Premiera odbędzie się 25 czerwca 2021 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?