The Batman – poznaliśmy kolejnych złoczyńców?

Nie nikną echa ujawnienia nowego odtwórcy obrońcy Gotham, w tym samym czasie zaś pojawiają się informacje odnośnie potencjalnych jego przeciwników.

Jak dotąd media spekulowały, że w The Batman mieliby się pojawić Pingwin, Kobieta Kot, Człowiek-Zagadka, a ostatnio także Firefly. Teraz dodaje się do tego jeszcze dwójkę: znanego widzom z chociażby Mrocznego Rycerza Harveya Two-Face oraz Szalonego Kapelusznika.

The Batman

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: The Batman – Robert Pattinson oficjalnie Mrocznym Rycerzem!

Jeśli wierzyć zapowiedziom Reevesa, jego The Batman ma znacząco różnić się od nastawionych raczej na akcję poprzedników. Ma przypomnieć, że Bruce Wayne i jego alter ego to jednocześnie najlepszy detektyw świata. Jego „detektywistyczna wersja” ma być inspirowana thrillerami Alfreda Hitchcocka. Przy sukcesie komercyjnym być może powstanie cała trylogia. W rolę Mrocznego Rycerza wcieli się Robert Pattinson. Premiera w 2021 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?