The Batman – produkcja filmu ruszy w 2019 roku?

Jak to w ciągu ostatnich lat przy projektach związanych z ekranizacjami komiksów DC, nic nie jest oczywiste. W przypadku The Batman nie mamy w zasadzie żadnych konkretniejszych informacji. Teraz pojawiły się pogłoski, jakoby prace nad filmem miały ruszyć już w przyszłym roku.

Tak przynajmniej wynika z doniesień jednego z dziennikarzy. Scenariusz Matta Reevesa miał być tak bardzo przebojowy, żeby Warner Bros. postanowiło zająć się produkcją jak najszybciej.

Batman

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Titans – superbohaterowie na nowym wideo

Jeśli wierzyć zapowiedziom Reevesa, jego The Batman ma znacząco różnić się od nastawionych raczej na akcję poprzedników. Ma przypomnieć, że Bruce Wayne i jego alter ego to jednocześnie najlepszy detektyw świata. Jego „detektywistyczna wersja” ma być inspirowana thrillerami Alfreda Hitchcocka. Przy sukcesie komercyjnym być może powstanie cała trylogia. Póki co jednak czekamy na to, kto będzie nowym Mrocznym Rycerzem.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?