The Batman, The Flash i inne produkcje DC przełożone! Matrix 4 wcześniej

Jak wielu przewidywało, Nie czas umierać było zaledwie zaczątkiem wielkiej lawiny kolejnych opóźnień.

Wytwórnia Warner Bros. szykuje wielkie migracje premierowe. Jako że Diuna została przerzucona na 1 października 2021, The Batman musiał dostać obowiązkowe przesunięcie. Film Mata Reevesa pojawi się zatem dopiero 4 marca 2022 roku. To jednak nie koniec. The Flash pojawi się nie 3 czerwca 2022 roku, tylko 4 listopada 2022 roku, czyli w terminie, w jakim miał się pojawić Shazam! Fury of the Gods – które z kolei oddelegowano na 2 czerwca 2023 roku. Przy takim układzie sił Black Adam tymczasowo w ogóle pozostał bez premiery.

batman

Twitter

Zobacz również: Diuna – premiera filmu przesunięta. Już nie w 2020 roku

Jedynie czwarta część Matriksa ma się pojawić nieco wcześniej, bo zamiast w kwietniu 2022 roku, w grudniu 2021 – czyli dokładnie w terminie wyznaczonym pierwotnie dla Black Adama. A można przypuszczać, że to nie koniec obsuw…

Źródło: Indie Wire / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?