The Batman – zdjęcia do filmu wznowione!

Jak widać, ekipa filmu Matta Reevesa szybko się pozbierała po tym, jak koronawirus przetrzebił kilku jej członków, w tym prawdopodobnie Roberta Pattinsona.

Po zatrzymaniu prac 3 września wytwórnia Warner Bros. opublikowała informację, wedle której The Batman ponownie będzie kręcony. To znakomite wieści, jako że wiele osób obawiało się znacznie większych obsuw.

Zobacz również: Nie czas umierać – Daniel Craig na nowym plakacie

Historia w The Batman ma być przedstawiona w okolicach drugiego roku panowania Mrocznego Rycerza w Gotham – a więc to nie żadnej origin story. Większość postaci jeszcze nie określiła się w pełni, co oznacza, że nie mamy jeszcze ukształtowanej Catwoman, a Riddler stawia pierwsze kroki. Mamy także do czynienia z innym uniwersum od tego, w którym dzieje się choćby Snyder Cut. Sam obrońca skorumpowanego miasta jeszcze uczy się nowej roli i nie zawsze wszystko mu się udaje. Nawet nie wszyscy mieszkańcy miasta wierzą w samo jego istnienie. Wygląda na to, że Matt Reeves faktycznie znalazł złoty środek, jeżeli chodzi o nową opowieść o Batmanie.

Premiera filmu ma odbyć się w 1 października 2021 roku.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?