The Dead Don’t Die – film Jarmuscha o zombie z nowym zwiastunem

Pojawił się nowy trailer tej ciekawie zapowiadającej się produkcji Jima Jarmuscha.

Widzimy na niej przede wszystkim policjantów mierzących się z niekonwencjonalnym problemem zombie oraz… Tildę Swinton z kataną.

Zobacz również: Brightburn: Syn ciemności – zło znalazło swojego superbohatera! Przerażający fragment filmu!

Fabuła: W sennym miasteczku Centerville coś nie gra. Ogromny księżyc wisi nisko na niebie, godziny dnia stają się nieprzewidywalne, zwierzęta zachowują się dziwnie. Nikt nie wie dlaczego. Wiadomości są niepokojące, a naukowcy przejęci. Ale nikt nie będzie w stanie przewidzieć najdziwniejszej i najbardziej niebezpiecznej rzeczy – plagi, która, nawiedzi Centerville. The Dead Don’t Die – zmarli nie umierają, wstają z grobów i brutalnie atakują żywych, karmiąc się ich ciałami. Mieszkańcy miasteczka muszą stanąć do walki o przetrwanie.

Film trafi do amerykańskich kin miesiąc po premierze we Francji, 14 czerwca. Do polskich kin The Dead Don’t Die zawitają zaś 26 lipca. Dystrybutorem filmu jest United International Pictures Polska.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?