The Dead Don’t Die – film Jarmuscha ze zwiastunem dla dorosłych

Nowy film Jarmuscha już teraz można obejrzeć w Cannes (zapraszamy do naszej recenzji). Tymczasem pojawiło się wideo z nowymi scenami zaadresowane już dla osób dorosłych.

Zobacz również: The Dead Don’t Die – recenzja zombie horroru Jarmuscha prosto z Cannes!

Fabuła: W sennym miasteczku Centerville coś nie gra. Ogromny księżyc wisi nisko na niebie, godziny dnia stają się nieprzewidywalne, zwierzęta zachowują się dziwnie. Nikt nie wie dlaczego. Wiadomości są niepokojące, a naukowcy przejęci. Ale nikt nie będzie w stanie przewidzieć najdziwniejszej i najbardziej niebezpiecznej rzeczy – plagi, która, nawiedzi Centerville. The Dead Don’t Die – zmarli nie umierają, wstają z grobów i brutalnie atakują żywych, karmiąc się ich ciałami. Mieszkańcy miasteczka muszą stanąć do walki o przetrwanie.

Film trafi do amerykańskich kin miesiąc po premierze we Francji, 14 czerwca. Do polskich kin The Dead Don’t Die zawitają zaś 26 lipca. Dystrybutorem filmu jest United International Pictures Polska.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu The Dead Don’t Die

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?