The Eternals – główny bohater będzie homoseksualistą? Tomasz Kot brany pod uwagę do jednej z ról

Kevin Feige, już przy okazji zeszłroczonej konferencji prasowej poświęconej filmowi Ant-Man i Osa, wspominał o wprowadzeniu do uniwersum postaci ze środowiska LGBT. Okazuje się, że taki wariant może wystąpić w produkcji zatytułowanej The Eternals.

Z informacji, podanych przez The Hashtag Show wynika, że Marvel Studios poszukuje do The Eternals „aktora w wieku 30-49 lat, fizycznie wyglądającego na superbohatera”. Studio ma być otwarte na przedstawiciela innego pochodzenia etnicznego, bądź innej orientacji seksualnej.

Produkcja filmu ma rozpocząć się jeszcze w tym roku. Niewiele jednak wiadomo na temat potencjalnych kandydatów do poszczególnych ról. Marvel Studios i reżyserka Chloé Zhao, według wspomnianego portalu, mają podobno swoich kandydatów do roli Ikarusa. Są nimi Cameron Britton (The Umbrella Academy) i Tomasz Kot (Zimna wojna)

The Eternals

The Eternals; źródło: Marvel Comics

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – pojawiły się wstępne prognozy, ile zarobi film

Komiks The Eternals został stworzony w 1976 roku przez Jacka Kirby’ego. Tytułowe istoty miały bronić Ziemię przd swoimi złymi odpowiednimi. Wynikało to z toczonej między nimi wojny domowej dotyczącej tego, czy powinni opanować inne rasy, bądź też nie. Jedną z frakcji dowodził Kronos, a inną Uranos.

Za reżyserię The Eternals ma odpowiadać Chloé Zhao pracująca na scenariuszu Matthew i Ryana Firpo. Premiera filmu odbędzie się w 2020 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Comics

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?