The Eternals – Keanu Reeves wystąpi jako złoczyńca?

Przed nami premiera trzeciej części Johna Wicka. Wraz z tą kwestią pojawia się pytanie, czy rzeczywiście Keanu Reeves pojawi się w MCU.

Zainteresowanie gwiazdorem Kevin Feige miał zdradzać już od pewnego czasu. Właśnie przez wzgląd na Johna Wicka 3 Reeves musiał odmówić, gdy zaproponowano mu rolę Yon-Rogga w Kapitan Marvel. Teraz mówi się o jego występie w Eternals, gdzie miałby zagrać Druiga. Postać stworzona przez Jacka Kirby’ego to jeden z Eternalsów, posiada moce pozwalające mu kontrolować materię wokół siebie, teleportować się, strzelać wiązkami energii czy kontrolować umysły.

Reeves

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – co Bracia Russo wiedzą o przyszłości Gamory w MCU?

Komiks The Eternals został stworzony w 1976 roku przez Jacka Kirby’ego. Tytułowe istoty miały bronić Ziemię przd swoimi złymi odpowiednimi. Wynikało to z toczonej między nimi wojny domowej dotyczącej tego, czy powinni opanować inne rasy, bądź też nie. Jedną z frakcji dowodził Kronos, a inną Uranos.

Za reżyserię The Eternals ma odpowiadać Chloé Zhao pracująca na scenariuszu Matthew i Ryana Firpo. Premiera filmu odbędzie się w 2020 roku.

Źródło: We Got This Covered / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?