The Eternals – Millie Bobbie Brown wystąpi w filmie Marvela?

Stranger Things to nie tylko najmocniejszy na tę chwilę punkt platformy Netflix, ale i potencjalna trampolina dla karier ekipy młodych aktorów. I być może największa gwiazda tego serialu już teraz otrzymała ważną rolę. I to nie byle gdzie, bo w The Eternals, jednym z kluczowych filmów nowej fazy MCU.

Tak przynajmniej wynika z tekstu na portalu Variety, który w specjalnym tekście przygotowującym do zbliżającego się San Diego Comic Con obok już zapowiadanej obsady The Eternals (Angelina Jolie, Kumail Nanjiani and Richard Madden) wymienił też Eleven ze Stranger Things. Nie wiadomo jednak, jaką rolę Brown miałaby zagrać, a samo doniesienie nie zostało jeszcze nawet oficjalnie potwierdzone przez nikogo z Marvela. Pozostaje zatem czekać na kolejne informacje.

The Eternals

kadr z serialu Stranger Things

Zobacz również: Narodziny nowej platformy streamingowej. Oto HBO Max!

Komiks The Eternals został stworzony w 1976 roku przez Jacka Kirby’ego. Tytułowe istoty miały bronić Ziemię przd swoimi złymi odpowiednimi. Wynikało to z toczonej między nimi wojny domowej dotyczącej tego, czy powinni opanować inne rasy, bądź też nie. Jedną z frakcji dowodził Kronos, a inną Uranos.

Za reżyserię The Eternals ma odpowiadać Chloé Zhao pracująca na scenariuszu Matthew i Ryana Firpo. Premiera filmu odbędzie się w 2020 roku.

Źródło: We Got This Covered / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?