The Eternals – Namor pojawi się w filmie?!

Nowa faza Marvel Cinematic Universe rozpocznie się wejściem Czarnej Wdowy i dość późno wchodzącą solową produkcji z nią w roli głównej. Tam nie spodziewamy się rewolucyjnych zmian (poza może dołączeniem nowych złoczyńców i ewentualnie kolejnej Czarnej Wdowy do uniwersum). Ale The Eternals, kolejna produkcja, to zupełnie co innego.

W The Eternals może się pojawić jedna z ciekawszych postaci, które dotąd nie zaszczyciły MCU. Póki co to oczywiście spekulacje, jednak warto się temu przyjrzeć. Użytkownik Twittera o pseudonimie @hirotheheroo poinformował o tym, że miał znaleźć pewnego młodego syryjskiego aktora odgrywającego chłopca, którego ojciec zostałzabity przez potwory morskie. Ma to być zaledwie epizodyczny występ i postać zostanie zastąpiona przez jego dorosłą wersję.

Zein Al Rafih (Kafarnum), bo tak nazywa się młody aktor, udostępniał już swoje zdjęcia z planu u boku Salmy Hayek i Lii McHugh. Co jasne, wiele osób juz teraz spekuluje, że tą tajemniczą personą jest Namor – skrzyżowanie człowieka i atlantczyka oraz jedna z wcześniejszych postaci komiksowych Marvela. Jego osoba dość często jest przywoływana – niektórzy zdążyli już nawet utrzymywać, że będzie przeciwnikiem Czarnej Pantery w kolejnym jego filmie. Być może choć część tych doniesień okaże się prawdziwa?

The Eternals

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Najlepsze filmy przygodowe 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Eternals: film z czwartej fazy MCU, który zadebiutuje 6 listopada 2020 roku. Opowie on o tytułowej grupie nieśmiertelnych istot z kosmosu. Zostały stworzone przez rasę Celestials i wysłane na Ziemię, by chronić planetę przed ich złymi odpowiednikami zwanymi Deviants. Wspomniana wcześniej Salma Hayek wcieli się w postać Ajak. W originale heros była mężczyzną, jednak twórcy filmu postanowili zmienić jego płeć. Oprócz tego w obsadzie superprodukcji wystąpią także Richard Madden jako Ikaris, Angelina Jolie (Thena), Kumai Nanjiani (Kingo), Bryan Tyree Henry (Phastos), Lauren Ridloff (Makkari), Lia McHugh (Sprite) oraz Don Lee (Gilgamesh).

Za reżyserię filmu odpowiada Chloé Zhao. Natomiast scenarzystami zostali Matthew oraz Ryan Firpo. Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat fabuły. Zdradzono jedynie, że akcja rozegra się na przestrzeni tysięcy lat.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?