The Eternals – ruszają zdjęcia do filmu!

Wygląda na to, że zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami rozpoczęły się właśnie prace nad nowym widowiskiem Marvela The Eternals.

Gwiazda produkcji, Salma Hayek opublikowała na swoich portalach społecznościowych zdjęcie z kolegą z obsady – Kitem Haringtonem, który w filmie wcieli się w postać Black Knighta. Największe portale popkulturowe odczytują poniższą fotografię jako zapowiedź wstępnych prac nad widowiskiem.

Zobacz również: Czarna Wdowa- Robert Downey Jr. pojawi się w filmie!?

Przypominamy, że The Eternals to film z czwartej fazy MCU, który zadebiutuje 6 listopada 2020 roku. Opowie on o tytułowej grupie nieśmiertelnych istot z kosmosu. Zostały stworzone przez rasę Celestials i wysłane na Ziemię, by chronić planetę przed ich złymi odpowiednikami zwanymi Deviants. Wspomniana wcześniej Salma Hayek wcieli się w postać Ajak. W originale heros była mężczyzną, jednak twórcy filmu postanowili zmienić jego płeć. Oprócz tego w obsadzie superprodukcji wystąpią także Richard Madden jako Ikaris, Angelina Jolie (Thena), Kumai Nanjiani (Kingo), Bryan Tyree Henry (Phastos), Lauren Ridloff (Makkari), Lia McHugh (Sprite) oraz Don Lee (Gilgamesh).

Za reżyserię filmu odpowiada Chloé Zhao. Natomiast scenarzystami zostali Matthew oraz Ryan Firpo. Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat fabuły. Zdradzono jedynie, że akcja rozegra się na przestrzeni tysięcy lat.

Źródło: Entertainment Weekly/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?