Advertisement

The Haunting of Sharon Tate – zwiastun horroru o morderstwie żony Romana Polańskiego

Na 2019 rok przypada 50. rocznica śmierci ciężarnej Sharon Tate, którą zamordowała sekta Charlesa Mansona. Okazuje się, że film Quentina Tarantino – Once Upon a Time in Hollywood – oraz produkcja biograficzna z Kate Bosworth nie będą jedynymi obrazami poruszającym powyższy temat. Powstał również niskobudżetowy horror The Haunting of Sharon Tate, w którym występuje dawna gwiazdka Disneya Hilary Duff oraz aktor polskiego pochodzenia Paweł Szajda (Tatarak).

Film jest niezależnym horrorem i przedstawi z perspektywy 26-letniej Sharon Tate ostatnie dni życia aktorki, która będąc w ostatnim miesiącu ciąży została zabita w domu przez wyznawców Charlesa Mansona. Inspiracją dla fabuły była wypowiedź Tate o nawiedzających ją w snach duchach oraz wizji własnej śmierci z rąk satanistycznej sekty, której udzieliła na rok przed śmiercią.

W Sharon Tate wciela się Hilary Duff. W obsadzie filmu anonsowani są również: Paweł Szajda (jako Wojciech Frykowski) oraz Jonathan Bennett, Lydia Hearst, Ryan Cargill. Reżyserem i scenarzystą The Haunting of Sharon Tate jest Daniel Farrands (Halloween 6Dziewczyna z sąsiedztwa).

Zobacz również: Escape Room; dwa klipy z horroru o śmiertelnych pokojach pułapkach

The Haunting of Sharon Tate nie ma jeszcze daty premiery, ale powinien zadebiutować w 2019 roku.

Źródło: bloody-disgusting.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu The Haunting of Sharon Tate

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?