The Hummingbird Project – oficjalny zwiastun thrillera Kima Nguyena!

Wytwórnia The Orchard opublikowała oficjalny zwiastun thrillera w reżyserii Kima Nguyena pt. The Hummingbird Project. Warto tutaj dodać, że wspomniany twórca sporządził do obrazu również scenariusz. The Hummingbird Project pojawi się w wybranych, amerykańskich kinach już 15 marca 2019 roku.

Zobacz również: Nowy film o pokemonach na horyzoncie! Fabuła utrzymana w duchu Rocky’ego?

Kuzyni z Nowego Jorku, Vincent oraz Anton są graczami w dziedzinie handlu wysokimi częstotliwościami, gdzie zwycięstwo lub porażkę mierzy się w milisekundach. Jakie jest ich marzenie? Otóż obaj panowie chcą poprowadzić prostą linię światłowodową pomiędzy Kansasem i New Jersey, co przyniesie im miliony dolarów. Brzmi niezbyt skomplikowanie? Niestety dla tej pary nic nie jest proste. Anton to mózg operacji. Vincent z kolei jest spryciarzem oraz złotoustym mówcą. Razem siebie napędzają, pchają na samą krawędź, jak również swoje całe otoczenie. Jakby tego było mało, po piętach depcze im była szefowa, Eva Torres, wpływowa i licząca się handlarka, która nie zatrzyma się przed niczym, aby pobić dawnych podwładnych w ich własnej grze.

Obsada widowiska: Jesse Eisenberg – Vincent Zaleski, Alexander Skarsgård – Anton Zaleski, Salma Hayek – Eva Torres, Michael Mando – Mark Vega i Johan Heldenbergh – Amish Elder.

Obraz miał swoją globalną premierę podczas zeszłorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Sébastien Raymond

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?