The Invisible Man – Elisabeth Moss walczy z niewidzialnym człowiekiem w zwiastunie horroru!

Udostępniono pierwszą zapowiedź The Invisible Man, czyli filmu grozy opartego na powieści oraz klasycznym horrorze z 1933 roku. W roli głównej Elizabeth Moss.

The Invisible Man skupia się na historii Cecilii Kass (Elisabeth Moss), która jest uwięziona w gwałtownej, kontrolującej relacji z bogatym i błyskotliwym naukowcem (Oliver Jackson-Cohen). Cecilia ucieka w środku nocy i znika w ukryciu, pomaga jej w tym jej siostra (Harriet Dyer), przyjaciel z dzieciństwa (Aldis Hodge) oraz jego nastoletnia córka (Storm Reid). Kiedy były Cecilii umiera i pozostawia jej hojną część swojej ogromnej fortuny, podejrzewa, że ​​jego śmierć była mistyfikacją. Gdy seria niesamowitych zbiegów okoliczności staje się śmiertelnie niebezpieczna, zagrażając życiu tych, których kocha, zdrowie psychiczne Cecilii zaczyna się rozpadać. Kobieta desperacko próbuje udowodnić, że jest ścigana przez kogoś, kogo nikt nie widzi.

Zobacz również: A Perfect Enemy – Tomasz Kot zagra w filmie hiszpańskiego reżysera!

Reżyserem oraz scenarzystą produkcji jest Leigh Whannell, czyli autor filmów z serii Piła. W rolach głównych wystąpią m.in.: Elisabeth Moss, Oliver Jackson-Cohen, Aldis Hodge i Harriet Dyer, a także Storm Reid.

The Invisible Man zadebiutuje 28 lutego 2020 roku.

Źródło: Universal Pictures / ilustracja wprowadzenia: EW.com

Redaktor

Miłośnik piłki nożnej, kibic FC Barcelony i Roberta Kubicy, entuzjasta kina, seriali oraz gier komputerowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?