Advertisement

The Little Stranger – zwiastun i plakat nowego horroru

Studio Focus Features udostepniło pierwszy plakat oraz zwiastun swojej nowej produkcji – The Little Stranger. Będzie to horror na podstawie powieści pod tym samym tytułem autorstwa Sarah Waters.

The Little Stranger opowiada historię Dr. Faradaya, który podczas lata 1943 roku zostaje wezwany do pacjentki na dwór Hundress Hall, gdzie kiedyś pracowała jego matka jako służąca. Ogromny dom jest w posiadaniu roku Ayres od ponad dwóch stuleci, ale kiedyś piękny i bogaty popada teraz w ruinę. Jego mieszkańcy – matka, syn i córka – są rzekomo nawiedzani przez ducha, a lekarz wplątuje się w niepokojącą historię specyficznej rodziny.

 

Reżyseruje twórca filmu Pokój – Lenny Abrahamson, za scenariusz odpowiedzialna jest Lucinda Cox, która m.in. napisała skrypt do Dziewczyny z portretu.  Na ekranie zobaczymy Domhnalla Gleesona (Ex machina, Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy), Charlotte Rampling (Basen, Czerwona Jaskółka), Willa Poultera (Więzień Labiryntu, Millerowie), Ruth Wilson ( Luther, The Affair), Kate Phillips ( Peaky Blinders) czy Annę Madeley (Utopia).

Premiera The Little Stranger już całkiem niedługo, bo film będzie nas straszył od 31 sierpnia tego roku.

Fot. Materiały prasowe

Źródło: Comingsoon / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fan kina i seriali. Krążą plotki, że wszystko co jest w odcinkach to obejrzy. Dementuje i po kryjomu ogląda, Zazwyczaj się przyznaje i o tym opowiada. Lubi gadać, nawet nagrywa i wrzuca w formie podcastu na YouTube. Przede wszystkim szuka kreatywności w świecie filmu i telewizji, czegoś nowego, co przyśpieszy bicie jego filmowego serca. W wolnych chwilach ogląda seriale, chodzi do kina i gra na PS4.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?