Advertisement

The Meg – zobacz, jak powołano do życia prehistorycznego rekina! Materiał zza kulis filmu!

Byliście już w kinie na filmie The Meg, przedstawiającym dramatyczną walkę z prehistorycznym rekinem? Jeśli nie, to może poniższy materiał zza kulis zdoła Was do tego przekonać. Pozostali kinomani będący już po seansie rzeczonego dzieła mogą zobaczyć, jak twórcom udało się stworzyć tak ogromną i przerażającą bestię na ekranach kin. Trzeba przyznać, iż spece od efektów specjalnych mieli pełne ręce roboty.

Gwiazdami produkcji są Jason Statham (seria NiezniszczalniSzybcy i wściekli 7) i uhonorowana licznymi nagrodami, chińska aktorka Li Bingbing (Transformers: Wiek zagładyZakazane królestwo).

Zobacz również: Halloween – staw czoła przeznaczeniu na nowym plakacie filmu!

Opis produkcji: Okręt podwodny wchodzący w skład międzynarodowego programu dotyczącego obserwacji dna morskiego zostaje zaatakowany przez masywną kreaturę, o której sądzono, iż wyginęła już lata temu. Wspomniana łódź w wyniku starcia odnosi poważne uszkodzenia i osiada na dnie Pacyfiku… z uwięzioną w jej środku załogą. Gdy czas nieubłaganie ucieka, ekspert do spraw ratowania na dużych głębokościach – Jonas Taylor (Statham), zostaje wynajęty przez wizjonerskiego, chińskiego oceanografa (Winston Chao), wbrew woli jego córki – Suyin (Li Bingbing), w celu uratowania pogrążonego w rozpaczy i znajdującego się w sytuacji bez wyjścia zespołu statku przed niepowstrzymanym jak do tej pory zagrożeniem. Tym okazuje się prehistoryczny rekin o długości 75 stóp, zwany megalodonem. Jednakże nikt nie mógł nawet przypuszczać, że lata temu doszło do skrzyżowania dróg rzeczonego bohatera z potworną kreaturą. Aktualnie wraz z pomocą Suyin, Taylor musi ponownie skonfrontować się z jego lękami i zaryzykować własnym życiem, aby uratować uwięzionych metry pod wodą biedaków… czy kolejne spotkanie z drapieżnikiem wszech czasów okaże się tym razem zwycięskie dla naszego bohatera?

Dopełnieniem międzynarodowej obsady filmu The Meg są następujący aktorzy: Cliff Curtis (Fear the Walking Dead), Rainn Wilson (Biuro), Ruby Rose (Orange Is the New Black), Winston Chao (Skiptrace), Page Kennedy (Rush Hour, Jessica McNamee (Sirens), Ólafur Darri Ólafsson (BFG: Bardzo Fajny Gigant), Robert Taylor (Focus), Sophia Shuya Cai (Somewhere Only We Know) i Masi Oka (Hawaii Five-0).

Jon Turteltaub wyreżyserował film na podstawie scenariusza sporządzonego przez Deana Georgarisa, Jona Hoebera i Ericha Hoebera. Ten z kolei powstał w oparciu o bestseller New York Timesa spod pióra Steve’a Altena. Produkcją obrazu zajęli się Lorenzo di Bonaventura, Belle Avery i Colin Wilson. Z kolei Wayne Wei Jiang, Randy Greenberg, Barrie M. Osborne i Gerald R. Molen zostali producentami wykonawczymi filmu.

Prehistoryczny rekin poluje na widzów w polskich kinach już od 24 sierpnia 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros. Entertainment Inc.; RatPac-Dune Entertainment LLC

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?