The Mule – Clint Eastwood przemyca narkotyki dla kartelu. Pierwszy zwiastun filmu

Zdobywca Oscara powraca na srebrny ekran ze swoim najnowszym dziełem pt. The Mule. W filmie przyjmuje imię Earl Stone i postanawia zostać kurierem dla meksykańskiego kartelu. Pierwszy zwiastun tej ciekawie zapowiadającej się produkcji znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Smętarz dla zwierzaków – pierwsze zdjęcia z nowej adaptacji powieści Kinga

The Mule opowie o Earlu Stone, mężczyźnie po osiemdziesiątce, który jest załamany i spłukany po zamknięciu jego firmy. Wtedy zostaje mu zaoferowana praca kierowcy. Odkrywa, że został przewoźnikiem narkotyków na usługach meksykańskiego kartelu. Wykonuje swoją pracę na tyle dobrze, że jego pozycja rośnie w kryminalnym światku. Nie umyka to uwadze jednego z agentów DEA, który śledzi poczynania Stone’a. Po pozbyciu się problemów z pieniędzmi Stone rozpoczyna walkę o naprawienie swoich błędów z przeszłości. Przeszkodzić mu w tym mogą organy ścigania oraz ludzie z kartelu.

Oprócz Clinta Eastwooda w filmie grają również: Bradley Cooper, Laurence Fishburne, Michael Peña, Dianne Wiest, Andy Garcia.

Scenariusz napisał Nick Schenk, który stał również za skryptem do Gran Torino. Producentami obok Eastwooda są Dan Friedkin oraz Bradley Thomas.

Źródło: collider / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?