The Mule – Dianne Wiest i Michael Pena dołączają do obsady filmu Clinta Eastwooda

Jak podaje portal Hollywood Reporter dwukrotna laureatka Oscara, Dianne Wiest oraz Michael Pena pojawią się w nowej produkcji reżysera m.in. Gran Torino. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się dzisiaj w Atlancie.

The Mule reżyseruje Eastwood, który również pojawi się przed kamerą po raz pierwszy od czasu filmu Dopóki piłka w grze z 2012 roku. W obsadzie zobaczymy jeszcze m.in. Bradleya Coopera, Laurence’a Fishburne’a, Alison Eastwood, Taisse Farmig i Ignacio Serricchio.

The Mule

Fot. Getty Images

Film opowie o Earlu Stone (Eastwood), mężczyźnie po osiemdziesiątce, który jest załamany i spłukany po zamknięciu jego firmy. Wtedy zostaje mu zaoferowana praca kierowcy. Odkrywa, że został przewoźnikiem narkotyków na usługach meksykańskiego kartelu. Wykonuje swoją prace na tyle dobrze, że jego pozycja rośnie w kryminalnym światku. Nie umyka to uwadze jednego z agentów DEA (Cooper), który śledzi poczynania Stone’a. Po pozbyciu się problemów z pieniędzmi Stone rozpoczyna walkę o naprawienie swoich błędów z przeszłości. Przeszkodzić mu w tym mogą organy ścigania oraz ludzie z kartelu.

Wiest wcieli się w rolę byłej żony Stone’a, a Pena w jednego z członków kartelu.

Scenariusz napisał Nick Schenk, który stał również za skryptem do Gran Torino. Producentami obok Eastwooda są Dan Friedkin oraz Bradley Thomas.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Gran Torino

Stały współpracownik

Boks, filmy, futbol. To moje trzy pasje. A Marlon Brando, Tom Hardy i Christian Bale to moja trójca święta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?