The Old Guard – Nowe zdjęcie. Charlize Theron z toporem

Nowy film Netfliksa na bazie komiksu pojawi się już tego lata. Tymczasem pojawiły się nowe zdjęcie z The Old Guard.

Charlize Theron pozuje na nim z wielkim toporem. Jak przyznała sama aktorka, nauka posługiwania się tą bronią tak, by nie zrobić przy tym komuś krzywdy, była bardzo trudna.

the old guard

Fot. Aimee Spinks/Netflix

Zobacz również: Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga – Will Ferrell i Rachel McAdams w nowym filmie Netfliksa!

The Old Guard jest ekranizacją komiksu, a za scenariusz będzie odpowiadał jeden z jego twórców Greg Rucka. Będzie to historia o oddziale nieśmiertelnych wojowników, którym przewodzi kobieta o imieniu Andy (Charlize Theron). Na przełomie czasu służyli oni jako najemnicy w wielu wojnach i konfliktach. Mało jest rzeczy, która jest w stanie ich poruszyć lub zainteresować. Wszystko zmienia odkrycie nowej nieśmiertelnej- czarnoskórej kobiety, która służy w marines. Ich kłopoty jednak zaczną się w momencie, gdy pewna tajemnicza organizacja wchodzi w posiadanie nagrania będącego dowodem na nieśmiertelność bohaterów.

Premiera odbędzie się 10 lipca na platformie Netflix.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?