The Old Guard – nowy zwiastun filmu Netfliksa z Charlize Theron

Wkrótce na platformie Netflix pojawi się ciekawy film akcji z kolejną ciekawą rolę Charlize Theron.

Póki co pojawił się nowy zwiastun The Old Guard, ukazujący kolejne efektowne sceny akcji. Czyżby po Tyler Rake Netflix był w stanie wykreować jeszcze jedną ciekawą produkcję gatunku?

Zobacz również:  Co oglądamy na Netflix? Służby specjalne, Totem i inne nowości na liście

The Old Guard jest ekranizacją komiksu, a za scenariusz będzie odpowiadał jeden z jego twórców Greg Rucka. Będzie to historia o oddziale nieśmiertelnych wojowników, którym przewodzi kobieta o imieniu Andy (Charlize Theron). Na przełomie czasu służyli oni jako najemnicy w wielu wojnach i konfliktach. Mało jest rzeczy, która jest w stanie ich poruszyć lub zainteresować. Wszystko zmienia odkrycie nowej nieśmiertelnej- czarnoskórej kobiety, która służy w marines. Ich kłopoty jednak zaczną się w momencie, gdy pewna tajemnicza organizacja wchodzi w posiadanie nagrania będącego dowodem na nieśmiertelność bohaterów.

Premiera odbędzie się 10 lipca na platformie Netflix.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Aimee Spinks/Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?