The Old Guard – są pierwsze recenzje produkcji Netfliksa z Charlize Theron

Platforma Netflix mocno promuje swój nowy film z Charlize Theron w roli głównej. Jakie są pierwsze opinie krytyków?

Wygląda na to, że The Old Guard jest całkiem porządnym przedstawicielem kina akcji. Na obecną chwilę przy, 29 recenzjach, 72% z nich jest pozytywnych. W większości figurują opinie, wedle których to przyjemne kino rozrywkowe, a takie elementy jak szybkie tempo czy charyzma Theron skłaniają do przymknięcia oka na pewne niedoróbki. Wśród mniej entuzjastycznych głosów możemy spotkać się z opiniami, jakoby tytuł był skostniałym i wypełnionym kliszami, męczącym produktem.

Zobacz również: 365 dni – znana piosenkarka chce usunięcia filmu z Netfliksa za gloryfikowanie gwałtu

The Old Guard jest ekranizacją komiksu, a za scenariusz będzie odpowiadał jeden z jego twórców Greg Rucka. Będzie to historia o oddziale nieśmiertelnych wojowników, którym przewodzi kobieta o imieniu Andy (Charlize Theron). Na przełomie czasu służyli oni jako najemnicy w wielu wojnach i konfliktach. Mało jest rzeczy, która jest w stanie ich poruszyć lub zainteresować. Wszystko zmienia odkrycie nowej nieśmiertelnej- czarnoskórej kobiety, która służy w marines. Ich kłopoty jednak zaczną się w momencie, gdy pewna tajemnicza organizacja wchodzi w posiadanie nagrania będącego dowodem na nieśmiertelność bohaterów.

Premiera odbędzie się 10 lipca na platformie Netflix.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?