The Rock dołączy do filmowego uniwersum Marvela?!

Czy Dwayne „The Rock” Johnson dołączy do MCU? Takie plotki podał portal MovieHole. Czyżby gwiazdorowi Jungle Cruise tak spodobała się praca z Disneyem, że planuje pojawić się w większej ilości produkcji z logiem Myszki Miki?

Według plotek MovieHole Kevin Feige-szef Marvel Studios spotkał się w ostatnim czasie z paroma gwiazdami Hollywood. Tematem spotkań był ewentualny angaż do przyszłych produkcji MCU. Jedną z tych osób miał być właśnie The Rock.

Nie wiadome jest, jaką rolę chciał Rockowi przypisać Feige. W kuluarach mówi się o Namorze, zwłaszcza że parę lat temu mówiono o chęci zagrania przez Johnsona podmorskiego bohatera.

The Rock

Fot. Marvel Comics

Zobacz również: Laleczka – nowy plakat remake’u kultowego horroru!

Namor na kartach komiksów pojawił się w 1939 roku. Jest synem ludzkiego kapitana statku morskiego i księżniczki podwodnego królestwa Atlantydy. W swojej historii komiksowej raz bywał protagonistą, a raz antybohaterem szukającym rewanżu na mieszkańcach powierzchni Ziemi.

Te pogłoski są o tyle ciekawe, ponieważ The Rock jest związany z filmowym uniwersum DC. Od wielu lat mówi się o jego angażu do roli Black Adama. Projekt jest w proszku, ale ostatnio pojawił się w kinach Shazam!, który jest ściśle powiązany z postacią Black Adama. Sam Dwayne cały czas twierdzi, że zagra tę postać, a zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w 2020 roku.

Źródło: MovieHole/ Ilustracja wprowadzenia: Business Insider

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?