The Rock miętosi pytona tygrysiego? Nowe zdjęcie z planu Jungle Cruise

Od dłuższego czasu nie ma śladu po buszującym w nadwiślańskich chaszczach pytonie tygrysim, natomiast podobny wąż wije się po muskularnych ramionach Dwayne’a Johnsona na nowym zdjęciu z planu powstającego obecnie przygodowego filmu Jungle Cruise. Na fotografii zobaczyć można również premierowo jak prezentuje się Jack Whitehall, który wcieli się w pierwszą otwarcie homoseksualną postać w filmie Disneya.

Jungle Cruise to film, który zainspirowany został jedną z atrakcji parku rozrywki Disneya. Głównym bohaterem jest Frank, który zabiera na wyprawę po amazońskiej dżungli rodzeństwo. Ich celem jest odnalezienie drzewa posiadającego lecznicze właściwości. W międzyczasie trio musi pokonać napotkane dzikie zwierzęta, gady i płazy oraz konkurencyjną niemiecką ekspedycję.

Zobacz również: Szklana pułapka wersji The Rocka! Recenzja filmu Drapacz chmur!

W filmie zagrają Dwayne „The Rock” Johnson, Emily Blunt, Edgar Ramirez,  Paul Giamatti, Jesse Plemons oraz Jack Whitehall. Stanowisko reżysera zajmuje Jaume Collet-Serra.

Premiera 19 października 2019 roku.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: instagram/therock / Disney

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?